Boss Event Marketing olarak Turizm Aktüel Dergisi’nin Almanya baskısında yayımlanan yazımız.

En Kaliteli Etkinlik Ajansı

Boss Event Marketing Müşteri İlişkileri Direktörü Umut Kaya, interaktif yayın yapan televizyon kanalı Business Channel Türk TV’de Özge Vardarlı’nın hazırlayıp sunduğu İşi Bilen programına konuk oldu.

Boss Event Marketing organizasyonu olan Bau Bosphorus Sailing Cup’da, İstanbul TV’ye konuk olduk. 

Boss Event Marketing Müşteri İlişkileri Direktörü Umut Kaya, interaktif yayın yapan televizyon kanalı Business Channel Türk TV’de Sema Baysal’ın hazırlayıp sunduğu “İş Kolik” programına konuk oldu.

Boss Event Marketing, M.I.C.E Dergi’de yayımlanan haberimiz.

En iyi etkinlik ajansı

Boss Event Marketing olarak Etkinlik ve Kongre sektörünün önemki yayın organlarından olan MediKongre’de yayımlanan haberimiz.

En iyi büyük etkinlik ajansı

Boss Event Marketing olarak DHA (Doğan Haber Ajansı)’da yayımlanan haberimiz.

etkinlik ajansı

Boss Event Marketing olarak Haberler.Com’da yayımlanan haberimiz.

Boss Event Marketing ve I-MICE (International Association Of Mice) Derneği olarak ve ayrıca koordinasyonunu I-MICE’ın organize ettiği MICE Business TV programının moderatörlüğünü Boss Event Marketing Müşteri İlişkileri Direktörü ve I-MICE Yönetim Kurulu Üyesi Umut Kaya gerçekleştirmektedir.

Her hafta Pazar günleri saat 21:15’de Business Channel’de yayımlanan MICE Business, sektörün ilk ve tek TV programı özelliğini taşımaktadır.

Tüm M.I.C.E Sektörü paydaşlarının konuk olarak katılım sağladığı MICE Businesss aracılığıyla Meetings, Incentives, Congress ve Event sektörlerinin ortak sorunları, çözüm önerileri, yeni teknolojiler, yatırım planları ile birlikte, hizmet alanlarımızla ilgili tüm konuları işlemekteyiz.

MICE Business Programımıza ilişkin linklere aşağıda ki bağlantı uzantılarından, tüm programlara ise I-MICE You Tube Kanalından ulaşabilirsiniz.

Görüşme Başlat!
BOSS Event Marketing
Türkiye'nin yeni Nesil Entegre iletişim Ajansı BOSS Event Marketing'e Hoşgeldiniz!

Eşsiz M.I.C.E. & şirket organizasyonlarınız için size nasıl yardımcı olabiliriz?